Nova maša

Informacije pred novo mašo

Objavljeno

DRAGI ŽUPLJANI IN ŽUPLJANKE Pevke in pevci, pritrkovalci, postavljalci mlajev, krasilke, gospodinje, ki bi napekle pecivo, skavti in drugi, ki vidite možnost, da bi še kakorkoli prispevali k dogajanju (npr. narodne noše, redarji …). Vaš prispevek k še eni čudoviti slovesnosti v naši župniji je nepogrešljiv in dragocen.

Mini svetopisemski maraton

Objavljeno

Božja beseda je beseda ljubezni. Letos jo bomo kot uvod v nedeljo Svetega pisma brali skupaj – sebi in drugim. Mini svetopisemski maraton je čudovita priložnost, da se skupnost poveže, doživi Božjo prisotnost in se odpre Svetemu Duhu. Tako bo naš mini maraton gotovo obrodil sadove.

Skala (št. 630, leto XXXII)

Objavljeno

Prihaja čas, ko nas bodo vabile reklame: advent v Zagrebu, advent na Dunaju, advent v Salzburgu, advent v … Kot da bi bilo več adventov, kot da bi imelo vsako mesto svoj advent in posebno pravico do njega. Toda advent je en sam – tisti, ki pripravlja pot Gospodu.