Sveže iz tiskarne: Oratorijske novice

“Sveti Peter je z našim krajem zelo tesno povezan, saj je zavetnik naše župnije. V tem tednu pa je prav posebno mesto dobil tudi vsrcih otrok in animatorjev. Letošnja oratorijska zgodba namreč govori o Simonu, preprostem ribiču z obale Genezareškega jezera. Na Jezusovo besedo je vrgel mreže, vstal in hodil za njim ter postal Peter – Skala, na katero je Jezus sezidal svojo Cerkev. Ko je prvič slišal Jezusovo vabilo, ni kaj dosti razmišljal, enostavno je pustil vse in šel za njim – na Njegovo besedo.”

Tako sta uvodno besedo letošnjega oratorijskega časopisa začela voditelja oratorija Mohor Fajdiga in Bruno Šteh. Nadaljevanje ‘(U)vodnika’, kot sta ga poimenovala, pa tudi ostale članke si enostavno MORATE prebrati. Če nimate enega od 150 tiskanih izvodov, je elektronska verzija na voljo ekskluzivno na spletni strani župnije Radovljica. Kliknite spodaj in prijetno branje!

Oratorijske novice 2014.