Sveta maša ob začetku misijona

V petek, 16. marca 2012 smo pri večerni maši pričeli sveti misijon v Radovljici z geslom »Karkoli vam reče, storite!«. Ob misijonarjih – frančiškanih p. Petru Vrabcu in p. Janezu Papi sta someševala radovljiška duhovnika – župnik Angrej Župan in duhovni pomočnik Rafko Kralj.

Molitev za uspeh misijona molimo kot občestvo pri svetih mašah že skoraj leto dni, vendar pa je prejem sadov odvisen od naše osebne priprave. Obiskovanje svetih maš in drugih pobožnosti, redne spovedi, prebiranje Svetega pisma, v katerem nam Bog najbolj neposredno spregovori … Če bomo srca odprli za seme Božje besede, bodo tudi misijonski sadovi bogati.

Po uvodni sveti maši sta se misijonarja v Slomškovi dvorani srečala z župnijskimi sodelavci.