Romanje v Rim in Assisi

V svetem letu bo naša župnija romala v Rim in Assisi (četrtek, 3. 11. – nedelja, 6. 11. 2016), z AGENCIJO OSKAR. Cena na osebo v dvoposteljni sobi: 222 EUR. Cena (najmanj 45 udeležencev) vključuje: avtobusni prevoz, cestnine, parkirnine, vstopne pristojbine v mesto Rim, turistična mestna pristojbina, vožnje z metrojem, namestitve po spodnjem opisu, prehrano glede na oznake pri vsakem dnevu potovanja, zunanji ogledi v skladu s programom, slovenski vodnik.

Namestitve:

• 2 nočitvi v hotelu 3* z zajtrkom in večerjo v širšem centru mesta.

Obvezna doplačila (na osebo):

• v primeru manjše skupine 40-44 oseb 15 EUR
  • v primeru manjše skupine 35-39 oseb 24 EUR
  • v primeru manjše skupine 30-34 oseb 42 EUR

Obvezna doplačila (na osebo):

• lokalno predpisana turistična mestna pristojbina (na recepciji hotela) – znesek bo znan na kraju samem.

Popusti:

• za otroke 2 – 12 let na dodatnem ležišču 20 %, na osnovnem ležišču 10 %. Možnost je tudi plačilo na obroke.

Drugi podatki:

POTREBNI DOKUMENTI: Slovenci potrebujemo veljaven potni list ali veljavno osebno izkaznico.

ZDRAVJE: Če jemljete kakšna posebna zdravila, jih zadostno količino vzemite s seboj. Priporočamo, da s sabo vzamete evropsko kartico zavarovanja. Lahko pa sklenete dodatno nezgodno zavarovanje Coris.

Prijave sprejemam v župnijski pisarni, kjer dobite tudi list z več informacijami.