NoviceZanimivosti

Duhovna akademija na Teološki fakulteti v Ljubljani

Želite poglobiti svojo duhovnost in še na drugačen način zajemati iz bogastva živega krščanskega izročila? Vas zanimata vseživljenjska duhovna rast in celostni razvoj?

Na Teološki fakulteti v Ljubljani oktobra spet odpira svoja vrata Duhovna akademija, ki kot neformalna oblika izobraževanja nudi odraslim (predvsem imamo v mislih 3. življenjsko obdobje) dodatno podporo za vseživljenjsko duhovno rast, utemeljeno na krščanskem, katoliškem izročilu in duhovnosti.
Vsakih 14 dni (razen ob praznikih) bodo na Duhovni akademiji predavali uveljavljeni profesorji. V akademskem letu 2016-17 bodo z nami dr. Jože Krašovec, dr. Edvard Kovač, dr. Miran Špelič, dr. Marjan Turnšek, dr. Christian Gostečnik, dr. Ivan Platovnjak, dr. Metod Benedik, dr. Anton Stres in dr. Mari Jože Osredkar.

Prvo srečanje bo v četrtek, 12. oktobra 2017, ob 18. uri na Teološki fakulteti. Koncept Duhovne akademije temelji na solidarnosti; ob nizkem prispevku slušateljev (letni prispevek je 30 EUR) želimo lepoto in bogastvo krščanske duhovnosti ponuditi širokemu krogu slušateljev. Vpis poteka do konca oktobra 2017.
Če vas zanima več o Duhovni akademiji, lahko najdete na naši spletni strani www.duhovna-akademiia.si, ali pa pri ge. Ani Rožman (UL TEOF, referat za izpolnjevanje, tel. 01 232 56 86).