NoviceSkala

Skala (št. 620, leto XXXII)

KARIZMATIČNA PRENOVA V DUHU

V januarju 2018 bomo članice in člani radovljiške karizmatične Prenove v Duhu praznovali 10. obletnico obstoja. Tu smo, sestajamo se vsako sredo po sv. maši v naši kapeli. Kaj delamo?

Sv. maša je za nas začetek slavja. Slavje nadaljujemo s prepevanjem pesmi, branjem Svetega pisma ter se potem o prebranem tudi pogovarjamo, dodamo svoje kateheze in razmišljanja.

Vsakič povabimo tudi Svetega Duha med nas in na nas ter na vso farno skupnost, se BOGU ZAHVALJUJEMO za vse, kar smo prejeli v preteklem tednu in življenju. Torej delamo, kar dela ali bi moral delati vsak kristjan, ker je to skupnost, ki je homogena, vsakič odhajamo izpolnjeni s Svetim Duhom, navdahnjeni in srečni. Naj izkoristim to priložnost in pohvalim vse zveste vernice in vernike, ki nikoli (ali samo iz tehtnega razloga) srečanja ne zamudijo kljub vsakdanjim tegobam. Vedno smo veseli vsakogar, ki pride. Vabljeni in spremenite svoje življenje na bolje.

Marjeta Škreblin in Karizmatična prenova Radovljica


Preberite si župnijski list v pdf obliki: Skala 620.