Novice

Trije župnijski zbori vabijo

Srečanje s Kristusom pri bogoslužju bi bilo nepopolno, če ne bi bilo petja in glasbe. Zato je vsaka župnija ponosna, če ima lepo petje in s tem tudi lepo sodelovanje pri obredih. Vsi trije župnijski zbori medse vabijo nove pevce.

Leto je že okoli in mladinski pevski zbor Na_Vdih spet vabi v svoje vrste. Vabljeni vsi polni veselja, navdiha, živahnosti, mladostne svežine predvsem pa želje po petju in še bolj dejavnem sodelovanju pri sveti maši. Če si letos devetošolec, si že dovolj star, da se nam pridružiš. Vaje potekajo vsako soboto ob 19.00 uri, prva vaja pa bo v soboto 28. 9. 2019 ob 19.00. Zbor vodi Lara Willewaldt.

Otroški pevski zbor Regratove lučke letos začenja s pevskimi vajami 8. 9. ob 8.50. Vaje bodo kot lani ob nedeljah med obema mašama. Vabimo vse otroke od 2. do 8. razreda. Zbor vodi Lucija Urh.

Zbor Skalačetrtki ob osmih. Za več stopi zraven 5. septembra. Gašper Urh.