Sveta maša na Pokljuki

Najmlajši radolški skavti, ki se imenujemo Krdelo blatnih šap iz Radolce, smo se v nedeljo, 27. januarja 2013, ob zaključku zimovanja na Pokljuki razveselili obiska našega duhovnega učitelja, Baluja.

Na nedeljo Svetega pisma nas je obiskal g. župnik Andrej in nam pri sv. maši spregovoril o tem, kako poslušamo Jezusa in starše (in predvsem, zakaj jih včasih nočemo slišati:)). Če se trudimo, da bi jih slišali in živeli po njihovih besedah, in k temu dodamo še dobro voljo in ljubezen – je to recept za srečno življenje.

In ker smo srečni in siti, kot so otroci pritrdili g. župniku, imamo kot kristjani lepo poslanstvo, da to, kar smo prejeli, damo naprej. Tako bomo povezani v krščansko skupnost in tudi širše ter bomo skrbeli drug za drugega, kot nam naroča Jezus.

G. župniku smo se zahvalili, da nam oznanja Božjo besedo in nas navdušuje za Jezusa. masa1 masa2